Forum « Staromieście Rzeszów » Strona Główna « Staromieście Rzeszów »
Forum Mieszkańców Osiedla Staromieś›cie w Rzeszowie

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pizzeria Boston Gromskiego 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum « Staromieście Rzeszów » Strona Główna -> Staromieście Ogrody - Nasze Osiedle
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dr_ebrantil

PostWysłany: Nie Lip 12, 2015 4:22 pm    Temat postu: Pizzeria Boston Gromskiego 8 Odpowiedz z cytatem

Jak Wasze wrażenia po odwiedzinach w nowo otwartym lokalu?

Moje następujące:
Restauracja schludna, czysta, niewielka, kameralna i klimatyzowana.
Pani BarWoman sympatyczna, uśmiechnięta i miła.

Pizza w trzech rozmiarach (mała 24cm/średnia 30cm /familijna 40cm) smaczna na grubym cieście (brak propozycji wyboru cienkiego).
Do pizzy dodawane dwa sosy - czosnkowy i ketchup w większych pojemnikach niż w większości pizzerii w mieście.

Piwa niestety w ofercie jeszcze nie posiadają - dostępna tylko wersja Light.

Sałatka - 450g - cena 14zł..
Zgadza się tylko sałatka i 14zł, a co do wagi to ponad 120g mniej.. (po otwarciu pojemnika i ujrzeniu zawartości od razu zdecydowałem się go zważyć).
Sałatka składa się w 95% z sałaty lodowej, a sosu (czosnkowy/śmietanowy/vinaigrette) zaledwie łyżeczka nie wspominając już o pozostałych składnikach z menu, które powinny się w niej znaleźć.

Ciekawy jestem Waszych opini więc zapraszam do umieszczania ich w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 5:31 am    Temat postu: Może Cię zaciekawi... Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pawel
Moderator

PostWysłany: Nie Lip 12, 2015 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem niestety kiepsko. Kolejna zwyczajna pizzeria jakich są dziesiątki - bez pieca opalanego drewnem (a przynajmniej go nie zauważyłem), z tandetnym grubym ciastem.

Lepiej by było gdyby jednak poszli w jakość - w prawdziwe włoskie cienkie ciasto, porządny piec i dobry kulinarny klimat pod kontrolą człowieka, który zna się na rzeczy. Nie musi być super tanio - no chyba, że się nastawiają na robotników z pobliskiej budowy. Z oliwą i ziołami a nie tandetnym sosem i ketchupem. Bez promowania się transmisjami meczów i robienia z siebie taniego osiedlowego baru z kotletami.

Póki co nadal pozostanę przywiązany do innych pizzerii, które stawiają na jakość ale niestety trzeba do nich spory kawałek drogi przejechać.
Powrót do góry
grom8

PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłem ale od samego początku czułem, że powstanie zwykła polska "pizzeria" taka na zapchanie kichy [grube ciasto, dużo tanich składników].

Szkoda, zamiast dobrej pizzy pod nosem trzeba będzie jeździć do gościńca czy cilento.
Powrót do góry
mutp

PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy lubi co innego... ja chociaż byłem w cilento i byłem u nas na osiedlu i moim zdaniem boston wygrywa w przedbiegach. Pomijając kwestie tego, że ciasto w cilento jest grubości kartki z bloku technicznego, a po odrzuceniu brzegów na których nic nie ma, waży jak 2 kartki, to jeszcze za "to" płacisz 20 pln. Może to i smak miało, ale niczym zacząłem jeść już się skończyła.
W bostonie nie żałują składników i dają je po same brzegi, a ich jakość wg mnie jest wysoka. Co do grubości ciasta to opcja cienkie / grube mogła by być.
Ogólnie uważam, że jeśli nie szuka się tradycyjnej pizzy włoskiej na ultra cienkim cieście z ultra małą ilością wszystkiego, to ta z bostonu jest jedną z lepszych jaką jadłem. Tylko szkoda, że piwka nie ma ;(
Powrót do góry
GCT

PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ta sałatka to wtopa . Jak przy otwarciu jest taka wtopa, to już wiem czego sie mozna spodziewac za 2 miesiace jak zaczna robic masówkę Smile
Powrót do góry
swiety

PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po kiepskich opiniach sam sprawdziłem i rzeczywiście - szału nie ma. Grubość ciasta masakryczna, po 3 kawałkach sredniej pizzy brzuch zatkany ciastem. Brak fajnego ciasta na końcach pizzy. Ilość składników w normie. Typowa pizza dla studentów, jak najtaniej zapchać brzuch.
Nie polecam, sam już też nie skorzystam, chyba że dadzą opcje wyboru grubości ciasta. Obecne to opcja mega grube.

http://inwestycje-rzeszow.pl/index.php

--------------------------------------------
Powrót do góry
monka

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi pizza bardzo smakowala. Ciasto bardzo dobre, dużo skladnikow, choć ceny moglyby być trochę nizsze. Wystroj przyjemny, kacik dla dzieci.. Jak dla mnie pozytywnie.
Powrót do góry
Łukasz
Moderator

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jadłem tą pizzę, w sumie dobra. Może nic odkrywczego, ale po prostu dobra. Jak zawsze kwestia gustu. Co do ceny to mogłoby być troszkę taniej i mogliby jednak pomyśleć o wyborze grubości ciasta. Zobaczymy jak będzie dalej.
Powrót do góry
michal_sz
Administrator

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadłem w dniu otwarcia i w smaku może być. Ciasta dużo to fakt ale składniki świeże. Przydałaby się opcja na cienkim cieście i trochę taniej:)
Powrót do góry
G8

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam nie jadłem ale z opinii sąsiadów słyszałem, że pizza niesmaczna. Na grubym i spalonym cieście, dodatków mało i słabej jakości. Wnętrze lokalu jak w jakiejś spelunie.
Powrót do góry
Janko_Muzykant_III

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

G 8 proponuje przyjsc i zobaczyc a nie sugerowac sie opiniami mieszkancow w szczegolnosci tych ktorzy maja mieszkania nad ta pizzeria. Pewnie jestes jednym z nich i ludziles sie ze bedzie tam sklep z materacami:) Ja kupilem mieszkanie w III i patrzylem czy na parterze nie ma lokali do wynajecia:) a teraz placz i konfidenctwo:Wink pozostalo...
Powrót do góry
G8

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janko..., to jest wątek dotyczący pizzeri, jeżeli nie masz nic do powiedzenia w tym temacie, to się nie udzielaj.
Powrót do góry
Gugus

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

G8 napisał:
Janko..., to jest wątek dotyczący pizzeri, jeżeli nie masz nic do powiedzenia w tym temacie, to się nie udzielaj.

No cóż Janko chciał zrobić biznes życia a tu klops nikt nie chce placka zapychacza, łączymy się w bólu Smile
Powrót do góry
michal_sz
Administrator

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na miejscu czyli w lokalu pizza zdecydowanie lepiej smakuje niż ta przetransportowana z tekturowym pudełku. Nadal podtrzymuje opinie o tym że ciasto mogłoby być cieńsze. Od dnia otwarcia poziom się utrzymuje. Obsługa także w porządku. Reasumując, warto zjeść w lokalu:)
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 5:31 am    Temat postu: Może Cię zaciekawi... Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
swiety

PostWysłany: Wto Mar 29, 2016 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra wiadomość :

'Już od wtorku (29.03) naszą pizzę będziecie mogli zamówić również na cienkim cieście."

http://inwestycje-rzeszow.pl/index.php

--------------------------------------------
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum « Staromieście Rzeszów » Strona Główna -> Staromieście Ogrody - Nasze Osiedle Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: